Для чого створюють архіви

Таємниці генеалогічних сховищ: як працюють архіви та що приховують від дослідників

Цікаво

Архіви – це сховища інформації, які зберігають матеріали про минуле людства. В їхніх стінах ховаються нез’ясовані сімейні таємниці та невідомі факти із життя предків. Протягом свого існування кожна людина залишає про себе слід в історії. Свідками цих життєвих подій завжди були і є зараз – архівні документи. Під час вивчення родоводу вони є незамінними джерелами, які допомагають дізнатися всю правду про життя пращурів.

 Для чого створюють архіви? Основна мета – це збереження важливих документів. Для вивчення родоводу такими є: сповідні відомості, метричні книги, дворянські списки тощо. На основі дослідження цих документів відтворюється історія вашої родини. Архіви містять різноманітні дані, які стосуються вивчення родоводу: історія прізвища, імена, дати життя пращурів, їх місце проживання, суспільний стан та безліч іншого.

Коли виникли архіви? З давніх часів архівні функції виконували храми та бібліотеки. З розвитком писемності та потребою у зберіганні більшої кількості документів, почали створюватися відокремлені приміщення. На теренах нашої держави перші прототипи сучасних архівів були засновані в Київській Русі. А найстарішим архівом в Україні вважається Центральний державний історичний архів у м. Києві (1852 р.).

Період довгого існування архівних установ забезпечує зберігання у їхніх сховищах давніх та цінних генеалогічних документів. В Україні це метричні книги та сповідні відомості середини                       XVIII ст. Ви можете собі уявити, що сьогодні, поруч з нами зберігаються записи про народження ваших прародичів 1750-х рр.? Близько трьохсот років відділяє вас від пращурів, а документи дають можливість відтворити цей зв’язок поколінь.

Працівники нашої компанії вивчають тисячі архівних документів, перш ніж передати вам всю сімейну історію. Генеалогічне дерево цінне лише в тому випадку, коли інформація яка міститься в ньому правдива і достовірна. Саме тому робота з архівними документи повинна відводитися професіоналам. Адже, не дивлячись на те, що архіви відкриті для дослідників, вміння працювати з первинними джерелами – це філігранна робота.

На жаль, архіви приховують від дослідників той факт, що інформацію в документах потрібно вміти знаходити. Це не художня книга, яку ви читаєте перед сном. В архівних джерелах не буде інформації на поверхні. Робота над дослідженням рукописів XIX ст., а то й ранішого періоду вимагає спеціальних знань та навичок. Справитися з такою роботою може далеко не кожен.

Проте генеалогічне агентство «Family Tree» – це плеяда професійних генеалогів та істориків, з багаторічним досвідом. Вони мають величезний багаж знань та практичні навички роботи з архівним документами України та Європи. Під час досліджень родоводів наші генеалоги постійно вивчають джерела українською, латинською, румунською, польською мовами.

Тому, замовляючи дослідження родоводу чи оформлення сімейної книги в нашій компанії, ви можете бути впевненими у якості та правдивості здійсненої роботи. Вивчення геналогічних документів дає змогу заповнити невідомі прогалини в історії роду, дізнатися про незнаних раніше членів сім’ї та встановити міцний зв’язок між життям пращурів та вашим сьогоденням.   

Поділитися цією статею:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x