Базове дослідження
Базове дослідження

Це важливий крок у дослідженні та збереженні родинної історії. Можливість дізнатися більше про життя предків та про родинні звʼязки на рубежі ХІХ – ХХ ст., ніж вам відомо зараз. Спосіб перевірити точність, правдивість родинних легенд, переказів, усних історій, довідатися про національність предків.

У рамках цієї послуги ми шукаємо документи, що містять такі факти: 

 • про народження предків, про їх шлюб, про смерть
 • документи про військову службу
 • відомості про репресованих 
 • про місце навчання, роботи тощо.

Це можливість дізнатися:

 • прізвища, імена, по-батькові предків, 
 • час та їх місце проживання 
 • національність, етнічне походження предків
 • соціальний стан, віросповідання 
 • інші біографічні відомості, які вас цікавлять. 

Результат:

 • на ресурсі “My Heritage” (до 50 осіб)
 • Папка з якісними копіями всіх документів, знайдених у ході дослідження.
 • Детальний звіт про роботу з описом виявленої інформації.
 • Звіт онлайн, або відео з покроковим розбором ходу роботи і отриманих фактів. 
 • Рекомендації та план роботи щодо глибшого дослідження родинної історії та генеалогії. 

Гарантуємо достовірність.

Правдивість будь-якого факту, знайденого нами, ви зможете перевірити самостійно й незалежно в державному архіві, направивши туди звернення. Ми детально розкажемо як це зробити.

Гарантуємо точність. 

Усі копії знайдених записів матимуть посилання на оригінали документів, що зберігаються в архівах. Досліджуємо ваш родовід так, як прийнято вивчати історію в наукових установах усього світу. Базове дослідження – повноцінна наукова робота!

*Вартість послуги вказана за одну родинну гілку. Тобто предків, що мають одне прізвище. Прикладом одієї гілки роду є: ви – ваш батько – ваш дід – ваш прадід і так далі. 

Замовляйте дослідження сьогодні, адже завтра архівні документи з інформацією про предків можуть бути втрачені назавжди. 

Генеалогічне дерево

генеалогічне дерево - зробити родинне дерево

Базове дослідження. Генеалогічне дерево – Період – початок XX століття

Базове дослідження – це метод, який ми використовуємо на основі даних, що надаються нам клієнтом. Ми розпочинаємо аналіз родоводу по чотирьох основних лініях: дідусь і бабуся по батьківській лінії та дідусь і бабуся по материнській лінії. Варто враховувати, що вартість вказана лише за 1 родинну гілку, тобто прізвище.

Генеалогічне дерево онлайн від Family Tree: знайдіть ваше родинне дерево

Ви завжди мріяли дізнатися більше про своє давнє коріння та розкрити таємниці своїх предків? Тепер ваша мрія стає реальністю завдяки Family Tree. Ми пропонуємо вам купити генеалогічне дерево онлайн.

З нашою допомогою ви з легкістю можете поринути в минуле, адже наша команда експертів готова вирушити в захопливу подорож історією вашої сім’ї. Ми допоможемо вам побудувати надійне, детальне та точне генеалогічне дерево вашої родини, яке відкриває перед вами найцікавіші факти та відомості щодо вашого коріння.

Легкість і зручність є нашою візитною карткою. Найкраще те, що ви можете замовити послугу з будь-якого місця. Наш сайт пропонує зручну форму онлайн-замовлення, що дасть вам змогу почати дослідження просто зі свого дому, в будь-який зручний для вас час. Ви вже не обмежені географічно, адже ми працюємо для вас де завгодно.

Дізнайтеся більше та вивчайте ваше родинне дерево! Ми розуміємо, наскільки важливо для вас дізнатися більше про своє коріння, тому готові зробити цю подорож цікавою, змістовною та інформативною. Розпочніть своє генеалогічне дослідження вже сьогодні та відкрийте перед собою найцінніші таємниці своєї сімейної історії.

Генеалогічне дерево: поглибтеся у вивчення свого родоводу

Вивчення вашого родоводу – це захопливий шлях у минуле. Цей непростий процес дає вам змогу дізнатися більше про своє коріння, розкрити таємниці вашого родоводу та з’ясувати, звідки ви походите. Цікаво дізнатись походження прізвища, окрім вивчення родинного дерева? Тоді ми з радістю вам допоможемо і в цьому.

Дізнайтеся більше про ваше походження вже сьогодні. Наша команда вміє знаходити відповіді на запитання, які цікавлять замовників. Ми розуміємо, як важливо для вас знати свою сімейну історію, і саме тому допомагаємо розгорнути сторінки минулого та відкрити нові глави в історії вашої родини.

Доступність і якість послуг вразять вас. Наші головні переваги – це доступні ціни та висока точність наданих даних. Ми віримо, що кожен має право знати свою сімейну історію, тому в нас усі охочі можуть купити генеалогічне дерево. Наша команда експертів готова надати вам найкращий сервіс і звітність на кожному етапі дослідження.

Почніть свою подорож у минуле! Замовляйте дерево родини сьогодні, і ми допоможемо вам почати мандрівку історією. Дізнайтеся більше про ваше коріння, вивчайте минуле вашої родини та розкрийте таємниці свого родоводу. З Family Tree це стає реальністю.

Відкрийте таємниці вашої сімейної історії

Розкриття таємниць родинної історії – це захоплива подорож у минуле, яка може відкрити перед вами безліч цікавих фактів та історій про ваших предків. Family Tree пропонує вам зробити родинне дерево та скористатися безліччю переваг, з-поміж яких наші замовники виділяють:

 • Точність і правдивість. Ми гарантуємо, що інформація, яку ви отримаєте, буде достовірною. Кожен факт підтверджується прикріпленням доказів у вигляді копій з архіву.
 • Професіоналізм. Наша команда експертів із великим досвідом у генеалогічних дослідженнях працює над розкриттям історії вашого родоводу з великою увагою до деталей.
 • Зручність і доступність. Ми робимо процес розкриття вашої сімейної історії легким і зручним. Ви можете замовити родинне дерево онлайн з будь-якого місця.
 • Зниження витрат часу та зусиль. Вивчення сімейної історії може бути дуже енерговитратним. Наша компанія допоможе вам зекономити час і сили, забезпечуючи високу якість послуг і доволі швидкий результат.

Відкривайте таємниці своєї сімейної історії разом із Family Tree та дізнавайтеся більше про ваше минуле.