🏠 » Uncategorized » Що важливо зробити перед дослідження родоводу

Що важливо зробити перед дослідження родоводу

Uncategorized

Як для будь-якої справи, так і для генеалогічного дослідження теж потрібен план. Поставте цілі, які ви хочете досягти під час роботи над родоводом та складіть план того, як їх досягти. Це потрібне тому, що ви зіткнетесь із сотнями документів, які слід опрацювати, а також величезною кількістю інформації: імена, дати, події, зв’язки. Планування дослідження допоможе акцентуватися на головному, цікавому вам, необхідному для пошуку кожного з нових поколінь предків. Так ви будете знати які документи, для чого саме, в якому порядку вивчати. Переглядайте план після реалізації кожного завдання. Знайшли дівоче прізвище прапрапрабабусі – можете планувати новий етап дослідження.

Вивчіть, яку інформацію можна отримати після вивчення певного типу основних документів: книг актових записів, метричних книг, сповідних відомостей, ревізьких казок. Це допоможе спланувати роботу, розробляти сценарії пошуку предків, підходити до цього творче. Знання про діловодство певного часу дасть змогу працювати ефективно і з результатом. 

Розберіться в тому, як з роками змінювалось адміністративне підпорядкування населених пунктів, звідки родом ваші предки. Це допоможе правильно визначити, в яких архівах можуть зберігатися архівні документи території. Наприклад, ваші предки родом із села, яке зараз знаходиться в Житомирській області. У часи Російської імперії воно входило до складу Київської губернії. У такому разі документи з потрібними даними можуть зберігатися в архівах і Житомира, і  Києва. 

Вдосконалюйте навики читання рукописів. Так ви зможете безпомилково виявляти потрібні записи навіть у великому масиві документів.

Поділитися цією статею:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x