🏠 » Uncategorized » Як побудувати генеалогічне дерево

Як побудувати генеалогічне дерево

Uncategorized

Генеалогія – це спеціальна історична дисципліна, тому вона має свої наукові правила. Побудова генеалогічного дерева теж унормована. Так, буває два класичних види дерева: висхідне та низхідне. Починаючи з вас (від сьогодення) і до найдальшого прямого предка (в глибину віків) будується висхідне генеалогічне дерево. Логіка створення низхідного – зворотня. Воно ведеться від найстаршого прямого предка з давніх часів до вас, до поколінь, котрі живуть в наш час.

Якщо ви не знаєте родовід достатньо далеко, то слід будувати дерево роду по висхідній моделі, відкриваючи покоління за поколінням, допоки це можливо зробити за архівними документами. У результаті генеалогічне дерево міститиме всі відкриті покоління ваших предків, що жили протягом останніх 100-200-300 років. 

Низхідне дерево роду можна побудувати після завершення дослідження, коли імена древніх предків стануть відомі. Таке дерево роду відображатиме усі покоління нащадків певної людини. 

Через багато років, висхідне дерево роду, яке ви побудуєте, стане для ваших нащадків низхідним. Бо в основі цього генеалогічного дерева будете ви – той, хто дослідив історію родини для себе і нащадків.

Поділитися цією статею:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x