Мистецтво родинних гербів: символіка та значення

Мистецтво родинних гербів: символіка та значення

Цікаво

Родинний герб – це особлива сімейна реліквія, найголовнішою цінністю якої є її неповторність та індивідуальність. Кожен герб створюється персонально для конкретної родини і відображає її унікальні характеристикита цінності.

Сучасна геральдична майстерність дозволяє не лише почути родинну історію, але і побачити її, відчути на дотик. Різні форми та види родинних гербів дають змогу вашим нащадкам потримати в руках життєву історію попередніх поколінь. За їхніми спинами стоять тисячі пращурів, які сформували потужну силу роду. Ви ж можете продовжити цей шлях – зберегти історію прізвища та сім’ї.

Герб роду слугуватиме вам символом ідентичності та спадковості, відображаючи традиції родини. Така пам’ятка стане своєрідним зв’язком поколінь. Лише уявіть, яке захоплення викликатиме родинний герб у ваших дітей, внуків та правнуків. Як зібравшись за родинним столом ви з гордістю покажете найменшим членам сім’ї ким були їхні предки.

В основні герба закладене готове генеалогічне дерево вашої сім’ї. Після дослідження родоводу, наш професійний геральдист створює сімейний герб, який повністю відображає характер, походження та життєві цінності роду. Символіка родинного гербу включає в себе кольори, зображення, фігури тощо. Це можуть бути релігійні символи, якщо ваші предки були вихідцями з духовенства; зернові культури, якщо прадіди були споконвічними землеробами; козацькі клейноди для представників відважного військового стану.

Споконвіків символіка родинного гербу відображала походження прізвища та статусність роду. Така генеалогічна пам’ятка була притаманною виключно представникам дворянських родів та шляхти. Сьогодні ж кожен може стати власником такого символу. Наше генеалогічне агентство пропонує відтворити історію вашого роду за допомогою геральдичної майстерності.

Існують різні варіанти створення та оформлення родового гербу:

  1. Цифрове (на електронних носіях)
  2. Фізичне (об’ємне відтворення)
  3. Паперове зображення

Виготовлення може відбуватися як в комплексі генеалогічного дослідження, так і окремо від нього. Але у будь-якому випадку підґрунтям для створення гербу буде родовід, досліджений раніше. Такий символ може доповнити оформлення сімейної книги, родового дерева або взагалі стане невід’ємним елементом у вашому домі. 

Якщо ви прагнете зберегти сімейні цінності, передати своїм нащадкам набуті знання про предків – родинний герб стане невід’ємною частиною родинної ідентичності.Майстерність геральдистів нашої компанії забезпечує поєднання індивідуальних вподобань та культурних особливостей родини.

Не втрачайте дорогоцінний час – замовляйте виготовлення родинного гербу вже зараз. Таким чином ви зможете віддати шану традиціям вашої родини. Створите реліквію, яка буде передаватися з покоління в покоління і стане вічним символом єдності вашого роду.

Поділитися цією статею:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x